На Прикарпатті відкрили ще дві поліцейські станції

 • Вчора, 18 березня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» у Білоберізькій та Новицькій територіальних громадах запрацювали дві новостворені поліцейські станції нового формату.

  Їх відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції і представників громади. Це вже 29-та та 30-та станції на території області.

  Відтепер жителям громади для отримання якісних поліцейських послуг не обов’язково звертатися до територіальних відділів поліції. Поліцейські офіцери громади, які не тільки обслуговують територію громади, а ще й мешкають на них, можуть самостійно приймати повідомлення громадян, консультувати з правових питань, надавати допомогу у розв’язання будь-яких проблем, які виникають у мешканців громади.

  «Проєкт «Поліцейський офіцер громади» вкрай необхідний для Новицької громади і для кожного окремого громадянина, який мешкає тут, – зазначив голова територіальної громади Богдан Дадяк. – Ваша присутність тут, серед людей – це запорука почуття безпеки та захищеності кожного мешканця округу».

  Обидві станції обладнані сучасною технікою та забезпечені усіма необхідними для комфортної праці умовами.

 • До теми: Шахраї виводили гроші з рахунку прикарпатського підприємства

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!