На Прикарпатті Віталій Кличко агітував за кандидата на бюджетному заході

 • Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, під час фестивалю «Лудинє», що відбувся в Косові 6-7 липня, мер Києва Віталій Кличко агітував зі сцени за висуванця від партії «УДАР» по округу №89 Юрія Солов’я.

  На сцену III-го фестивалю «Лудинє» кандидат по округу №89 (центр – Снятин) Юрій Соловей вийшов разом із мером Києва Віталієм Кличком та його братом Володимиром Кличком.

  «Я одне можу сказати, вибори будуть. Багато претендентів, багато  людей. Якщо б я був мешканцем вашого міста, однозначно б віддав свій голос Юрій Солов’ю. Тому що знаю, тому що людина відповідальна, тому що людина з принципами, тому що серйозна людина. Я хотів би вас просити підтримати Юрія. Тому що за нього за 10 років ні разу не червонів. Переконаний в тому, що червоніти за нього ніколи не прийдеться. Те, що він робить, іде в скарбничку держави, іде в скарбничку столиці, іде в скарбничку вашого міста», – каже Віталій Кличко.

  ОПОРА звернулась  із запитом до Косівської міської ради, щоб дізнатися, чи фінансувався захід із міського бюджету. У відповіді на запит за 10 липня міський голова Косова Юрій Плосконос повідомив, що на проведення фестивалю з міського бюджету виділено 40 тисяч гривень.

  «Слова мера Києва на підтримку Юрія Солов’я можна вважати агітацією, адже згідно з ч.1 ст. 68 Закону «Про вибори народних депутатів України» передвиборною агітацією є  будь-яка діяльність, метою якої є спонукання виборців голосувати за певного кандидата чи партію. Зважаючи  на те, що частина 4 статті 74 Закону забороняє  проведення агітаційних заходів та публічні заклики голосувати за чи не голосувати за суб’єктів виборчого процесу під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, ОПОРА звернеться  до поліції щодо перевірки цього факту», – сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франківщині.

  Також під час фестивалю, як  помітно на відео, поруч із банером «Косівська міська рада» розміщений агітаційний банер кандидата-самовисуванця в окрузі №89 Дмитра Сіреджука з написом «За підтримки Дмитра Сіреджука». Стосовно цього факту ОПОРА теж звернулась у поліцію.

  Читайте також: ОПОРА просить поліцію перевірити наліпки “ЗЕдепутата” на автобусах (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!