На Прикарпатті восьмеро сценаристів придумуватимуть фільми

 • ­

  Кінокомісія Івано-Франківської області стала партнером у проведенні першої експериментальної сценарної лабораторії «Кіно Авеню».

  Робота сценарної лабораторії відбувається у кілька етапів та географічно охоплює не лише Київ, а й Прикарпаття.

  Так, восьмеро сценаристів впродовж кількох тижнів працювали над своїми сценаріями у столиці. Робота включала цілком новий для України метод розбору матеріалу за допомогою системних розстановок з фаховими психологами. Після отриманих рекомендацій від скрипт-доктора з Франції, України та інших залучених до роботи у сценарній лабораторії  фахівців, учасники перейшли на другий етап – доопрацювання сценаріїв у резиденції на Буковелі.

  Після трьох тижнів усамітненої роботи в горах, буде проведено фінальні читки сценаріїв майбутніх фільмів перед фокус групою.

  10 листопада у Івано-Франківську буде організовано круглий стіл із учасниками лабораторії, сценаристами, письменниками та фаховими психологами. Франківськ стане майданчиком для пошуку спільного та шляхів взаємодії між режисером, сценаристом та письменником.

  Учасники першої сценарної лабораторії

  1. “Відсіч”. Куманський Олександр
  2. 2. “Воля”. Баженов Сергій.
  3. 3. “Доктор”. Коновалов Костянтин.
  4. 4. “Інший глобус”. Кошин Євген.
  5. 5. “Клеман, історія однієї Гільотини”. Хохолкін Андрій
  6. 6. “На відстані води”. Уманський Олексій
  7. 7. “Світоч свободи”. Кирильчук Микола.
  8. 8. “Яків”. Трофіменко Вікторія

  Довідково:

  Експериментальна сценарна лабораторія «Кіно Авеню» (Film Ave.) – перший крок у формуванні бренду «Кіно Авеню», що має на меті створення профільних щорічних лабораторій, резиденцій та практикумів для розвитку професіоналів у сфері кіно.

  Перша експериментальна лабораторія ставить за ціль допомогти сценаристам вдосконалити свої сценарії та знайти нові шляхи в роботі з текстом.

   

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!