На Прикарпатті виявили два випадки сказу у тварин

 • Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби встановила сказ собаки, який належав громадянину с. Лани Дубівецької ТГ Івано-Франківської області.

  Захворювання, як повідомили у Держспоживслужбі, виявлено за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії.

  Також, відповідно до звіту про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу, встановили сказ собаки, який належав підприємству заводу «Тахмаш» м. Калуш.

  Спеціалісти провели епізоотичне розслідування за даними випадками. В осередку захворювань вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до чинної інструкції.

  Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу.

  У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів з метою запобігання зараження та загибелі домашньої тварини.

 • Читайте також: Через сказ лисиці на Косівщині наклали карантинні обмеження

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!