На Прикарпатті виявили понад сто порушень “карантину вихідного дня”

 • Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області моніторили дотримання карантину вихідного дня на території краю.

  Для проведення моніторингу було створено 48 робочих груп із залученням працівників Національної поліції та органів місцевого самоврядування, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в області

  В роботі груп взяли участь представники органів місцевого самоврядування Косівського, Калуського, Богородчанського, Рогатинського, Снятинського районів та м.Болехів.

   Інспектори перевірили заклади  громадського харчування, магазини, торговельні та розважальні центри, ринки та інші суб’єкти господарювання, діяльність яких на вихідні дні регламентована змінами до постанови Кабінету Міністрів України , що стосуються посилення протиепідемічних заходів.

  Так, за 14-15 листопада 2020 року моніторингом було охоплено 2130 об’єктів, в тому числі:

  – агропродовольчі ринки – 45,

  – промислові ринки – 19,

  – заклади громадського харчування – 518,

  – промислові магазини – 723,

 • – продовольчі магазини – 583,

  – інші заклади (перукарні, салони краси, спортзали, фітнес-клуби) – 242.

  Виявили 112 порушень, склали 99 протоколів, направили 14 повідомлень до Національної поліції та 26 повідомлень до органів місцевого самоврядування.

  «Крім того наголошуємо, що у керівників органів місцевого самоврядування немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. За порушення карантину порушників чекає штраф від 17 до 34 тис. грн., а для посадових осіб – від 34 до 170 тис. грн», – зазначається у повідомленні.

  Нагадаємо, що Франківськ та інші міста і райони більше не в “червоній” зоні: нові зміни.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!