На Прикарпатті з боржників аліментів за рік стягнули 47 мільйонів гривень

 • Сьогодні, 12 листопада, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція обласної виконавчої служби.

  Державні виконавці розповіли, що за 10 місяців стягнули вже понад 30 мільйонів гривень боргів з різних підприємств, а також 8 мільйонів виконавчого збору.

  “Особливу увагу ми зараз приділяємо стягненню аліментів з боржників. За поточний рік 15 850 дітей з Івано-Франківщини отримали від своїх батьків понад 47 мільйонів гривень – не без нашої допомоги. Були випадки, що батьки платили дітям по 90-100 тисяч гривень”, – розповів Микола Станіщук, начальник Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.

  Державна виконавча служба Прикарпаття винесла вже 633 постанови про обмеження боржників у праві виїзду за кордон. Було проведено 86 рейдів.

  Андрій Веляник, заступник начальника управління превентивної діяльності обласного ГУ НП, додав, що поліція також бореться з неплатниками аліментів.

  “Якщо особа не платить аліменти, ми можемо заборонити їй керувати автомобілем, володіти мисливською чи травматичною зброєю. Такі випадки періодично трапляються. Зараз в області це 14 чоловік, яким заборонили володіти зброєю”, – сказав Андрій Веляник.

 • За його словами, чимало мисливців, дізнавшись про новий закон про аліменти, поспішали заплатити борги своїм дітям – бо не хотіли залишатися без зброї.

  Нагадаємо: Нікуди не подінетеся – треба платити: у Франківську розповіли, скільки грошей за аліменти стягнули з боржників

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!