На Прикарпатті за порушення карантину склали майже 200 постанов і 20 проколів

 • Поліцейські Прикарпаття продовжують контролювати дотримання необхідних обмежень в умовах карантину.

  Упродовж 30 і 31 жовтня за порушення встановлених правил правоохоронці склали 20 протоколів, винесли 178 постанов, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на поліцію області.

  Нагадаємо, з 30 жовтня з 00 годин 00 хвилин рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Івано-Франківської області.

  Наразі в області створено понад 100 мобільних груп, до яких увійшли поліцейські, представники Держпродспоживслужби, муніципальна охорона, органи місцевого самоврядування.

  Мобільні (рейдові) групи провели понад 300 перевірок щодо дотримання громадянами установлених карантинних обмежень, а також наявності в працівників та відвідувачів закладів торгівлі, розважальних закладів, закладів громадського харчування, закладів розміщення, спортивних залів, пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах та залізничному транспорті документів про їх вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 або про негативний результат тестування на COVID-19, які проведені не більш як за 72 години, або одужання від зазначеної хвороби, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Портал Дія, та у разі виявлення порушень вирішувалось питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

  Зокрема за два дні правоохоронці склали 20 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (відносно суб’єктів господарювання – 11, відносно фізичних осіб, перебування без масок – 8, відносно перевізника – 1); винесли 178 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (відносно пасажирів транспортних засобів перебування без масок – 8, відносно фізичних осіб, перебування без масок – 170).

 • Крім того, зареєстрували 5 матеріалів в Журнал єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події відносно суб’єктів господарювання, щодо порушення карантинних заходів (без COVID-сертифікатів).

  Читайте також: На Прикарпатті продавці тікають від поліції, яка перевіряє ковід-сертифікати (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!