На Прикарпатті завершився пішохідний турнір пам’яті Сергія Дідича

 • Упродовж кількох днів школярі мали нагоду перебувати в наметах, розпалювати вогнище та відчути принади та складнощі табірного життя. Через карантин змагання проводили із належними обмеженнями. Однак це не применшило відчуття духу єднання, а також насолоди від спілкування серед чудової придністровської природи.

  Про це пише “Голос України”.

  У змаганнях перемогли школярі із Луківського, Олієво-Королівського та Незвиського навчальних закладів. Призи командам вручала дружина Героя Небесної Сотні Сергія Дідича пані Галина, котра побажала юним туристам гартуватися, щоб стати гідними захисниками своєї Вітчизни.

  «Як це гарно! Буяє весна, і зростатиме радість дітей від побаченого, пройденого, набіганого, страхувально-карабінно-командного. Світла пам’ять Сергію Дідичу в дитячих посмішках», – поділилася враженнями учасниця турніру Оленка Котляр.

  Перший турнір у Михальчі відбувся 2015 року, в річницю після загибелі Сергія Дідича на Майдані. Ініціювала тоді захід районна організація ВО «Свобода». Прапор на честь турніру підняла почесна гостя, дочка Героя Небесної Сотні, п’ятикласниця Городенківської гімназії Іринка Дідич.

  Сергій Дідич був депутатом Городенківської районної ради та вболівав за життя свого рідного краю, а ще активно пропагував здоровий спосіб життя, збереження довкілля. Разом із організованим ним клубом «Золоте руно» ініціював різноманітні заходи, брав участь у міжнародних програмах.

 • Пам’ять про активного учасника Революції Гідності Сергія Дідича, великого натхненника та ініціатора розвитку туризму на Прикарпатті, а зокрема в Дністровському каньйоні, живе в дитячих серцях. Вивчення та збереження свого краю є основою патріотичного виховання молоді. Саме тому й «свободівці», й освітяни гідно провели туристичний турнір, у якому свого часу, ще школярем, активно брав участь Сергій Дідич і ще раз довели, що найбільший результат Революції — зміна мислення і нова молодь.

  До слова, у Франківську провели фестиваль “Територія Аніматорів”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!