У Франківську провели фестиваль “Територія Аніматорів”

 • Вчора, 15 травня, в Івано-Франківську, на базі Архікатедрального собору Воскресіння Христового та Католицького ліцею імені Василія Великого, відбувся фестиваль «Територія Аніматорів».

  Про це йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії.

  У ньому взяли участь християнські аніматори, вчителі, педагоги, вихователі та усі, хто працює з дітьми та молоддю.

  Захід розпочався Архиєрейською Літургією, яку очолили Митрополит Володимир Війтишин та Преосвященний Владика Василь Івасюк. В часі проповіді Владика Василь звернувся до молоді із закликом: «Будьте відважні, як Марія!».

  Однією із найважливіших частин стали тренінги від команди досвідчених спікерів-аніматорів, які ділилися своїми знаннями з усіма охочими. Зокрема, п. Дмитро Якимець розповідав про взаємодію у команді аніматорів.

  В свою чергу о. Петро Майба ділився своїм баченням того, чого потребує молодь сьогодні, а о. Софрон Зелінський представляв «Духовне наповнення табору від А до Я».

  У другому блоці лекцій Людмила Небельська викладала «NEWігрологію (Ігрологія 2.0)». , Спікерка вчила створювати майстер-класи для дітей різних вікових груп, а Мальтійська служба допомоги показувала, як прості дії можуть врятувати життя.

  Третій блок утворили виступи с. Наталії Мельник про дисципліну (винагороди і покарання), п. Ірини Вишинської пояснювала, як поведінка дітей залежить від зовнішніх факторів, які їх оточують та п. Ігоря Васюти, на якому кожен мав змогу побачити щось креативне у буденних речах.

  Завершив фестиваль концерт місцевих виконавців – Романни Туз та Оксани Сливки.

  Читайте також: у Франківську вшанували пам’ять жертв політичних репресій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!