На Прикарпатті згоріла хата в родини, де четверо людей з інвалідністю

 • У селі Хвалибога на Городенківщині кілька днів тому сталася трагедія в родині, де четверо осіб мають різні форми інвалідності. Внаслідок замикання електропроводки майже повністю згорів їхній будинок.

  Родина, яка налічує семеро людей, проживала в невеличкій хатині. Любов Куска – мама двох дітей. Старша дівчинка – астматик, а меншій дитині всього вісім місяців. У чоловіка нещодавно виявили дуже складну хворобу очей. У кінці січня запланована чергова операція на оці. Операції дуже складні і дорогі, вимагають тривалої реабілітації.

  З ними проживають старенький батько, який має інвалідність 2-ї групи, 20-річна онкохвора сестра, якій через хворобу встановили ендопротез, та брат, котрий теж має інвалідність 2-ї групи.

  Люба з родиною не опускають руки, розчищають приміщення та планують з часом відбудувати свою скромну домівку. Зараз мусять добудувати до літньої кухні ще одну кімнату, щоб хоч якось жити.

  Родині терміново потрібно кошти на операцію та на відбудову житла. Також їм потрібні піноблоки, дерево для спорудження верху, інші будівельні матеріали, сантехніка: умивальник, унітаз, душова кабіна, гідрофор – насос для води. Потрібні меблі для облаштування кімнати, бензопила та електрична плитка для варіння їжі для худоби.

 • Працівники “Карітас Коломия” передали продуктові набори, зібрані в рамках акції «Нагодуй бідного». Також планують надати іншу благодійну матеріальну допомогу. Волонтери із с. Стопчатів та інші небайдужі люди також передали для родини одяг, продукти.

  Номер картки у Приватбанку 5168742724801091 (Куска Любов Михайлівна), тел. 097 5129071.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!