На Прикарпатті зібралися ветерани АТО зі всієї України

 • Сьогодні, 27 жовтня, у місті Яремче Івано-Франківської області, проходить перший Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи».

  До заходу долучитися спілки та організації з 21 областей України, Вони презентували свої волонтерські ініціативи та реабілітаційні проекти для учасників АТО. Загалом до заходу долучилося понад 200 осіб.

  Відкрив захід хвилиною мовчання голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук: «Хочу схилити голову перед вами за те, що ви робили і робите. Ви є прикладом для нас всіх і цілої України.

  Сьогодні тут зібралися найактивніші учасники ветеранських спілок та організацій. Наш обов’язок допомогти вам у здійсненні задумів і проектів», – сказав Гончарук.

  Також він зачитав звернення президента. Голова Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповів, що в рамках заходу презентують понад 43 ініціативи:

  «Наш форум покликаний презентувати успішні соціальні проекти всієї України. Так склалося, що деякі з них ізольовані у межах своєї області. Наше завдання – обмінятися цим досвідом», – розповів він.

  Зокрема, Міська Асоціація учасників АТО Івано-Франківська, представляє на форумі сім успішних проектів, щодо забезпечення бійців житлом, а також іншою соціальною допомогою та визнанням добровольців.

 • «Галицький кореспондент» раніше повідомляв, що ще 31 атовець отримав квартиру. Організаторами форуму є Міська Асоціація учасників АТО та Асоціація учасників та ветеранів АТО – ІФ. Вони сподіваються, що обмін досвідом, наштовхне учасників на подальше спілкування та співпрацю. Наступного року такий захід планують провести у Києві або Дніпрі.

  Наразі Івано-Франкіщина вважається одним із найкращих регіонів, щодо співпраці громади з ветеранами бойових дій.  Загалом житлову площу виділили 136 прикаратським бійцями, без жодних затрат із державного бюджету. 

  “Мені дуже прикро, що на форумі не зявилася основна владна гілка, зокрема запрошені міністри, бо в нас до них є багато запитань і пропозицій. Але якщо вони не будуть їхати до нас, то ми завітаємо до них”, – наголосив Василь Андріїв. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!