На Прикарпаття надійде понад 40 тисяч доз вакцини Moderna

 • Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківській ОДА відбулася нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із керівниками структурних підрозділів та представниками місцевої влади.

  Зокрема, мова на нараді йшла про стан проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічну ситуацію в області.

  “За останню добу у нас померло 14 людей від коронавірусу. Загальна кількість померлих за час пандемії – 2455. Мушу зазначити, що станом на сьогодні ми вже провели понад 280 тисяч щеплень першою дозою вакцини. Загалом вже понад 20% прикарпатців отримали першу дозу. Закликаю всіх – приходьте і вакцинуйтеся”, – сказав Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА.

  За його словами, наступного тижня на Прикарпаття має поступити вакцина Moderna – приблизно 40-45 тисяч доз і на першу, і на другу дози. Її вдалося закупити, тож поставку вже очікують.

  “За попередній тиждень ми використали місячний запас вакцини, через це і виникли тимчасові незручності. Зараз ми написали відповідні листи у МОЗ, ведемо перемовини про додаткові дози”, – зазначив Дмитренко.

 • Міський голова Руслан Марцінків, який також був присутній на нараді, попросив правоохоронців взяти пункти вакцинації під охорону. Адже подекуди черги до пунктів щеплень є дуже довгими, і виникають конфлікти.

  Читайте також: 20% прикарпатців вакцинувалися від коронавірусу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!