На Рожнятівщині вимагають відремонтувати аварійний міст

 • Рожнятівська селищна рада протягом 2021 року неодноразово зверталась з клопотанням щодо забезпечення невідкладного проведення капітального ремонту моста.

  Як повідомляють на сайті  селищної ради, листи надсилали до керівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації та ДП «Дороги Прикарпаття», пише “Галицький кореспондент”.

  Мова йде про ремонт моста на автодорозі загального користування місцевого значення Рожнятів-Вербівка (км.3+384) через р.Дуба в смт.Рожнятів.

  Ще у травні цього року селищну раду  проінформували, що ремонт вказаного мосту здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету після проведення державної експертизи проєкту( про це вже повідомлялось мешканцям нашої громади). Однак і через кілька місяців змін немає, а відповідь – незмінна й обнадійлива(копія додається).

  На жаль, без реагування та вжиття відповідних заходів залишилось також клопотання селищної ради невідкладно встановити знаки аварійності моста і заборонити проїзд великогабаритного вантажного транспорту зі встановленням висотних обмежувачів.

 • Нагадаємо, На Рожнятівщині мешканці зібрали майже пів мільйона гривень, аби відремонтувати дорогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!