На Верховинщині чоловік вкрав у сусідів п’ять корів

 • Косівський районний суд виніс вирок у справі про крадіжку худоби на Верховинщині.

  Як стало відомо, житель Верховинського району 30 травня 2019 року близько 22:00 пішов до пасовища в селі Волова, де викрав і перегнав двох корів вагою 350 та 400 кілограм, а також одну телицю вагою 150 кілограм.

  Розпоряджаючись викраденою худобою на власний розсуд, крадій перегнав її до пасовища його бабусі, розміщеного в с. Стаїще. Там він утримував худобу до наступного дня з метою її подальшого продажу. Внаслідок таких дій потерпілому, власнику тварин, було завдано майнової шкоди на загальну суму 21500 грн.

  За два місяці після цього чоловік скоїв ще одну крадіжку тварин. Із пасовища по вулиці Жаб’євський потік в селищі Верховина він вкрав двох корів породи «Пінцгау» віком по 10 років та вагою по 800 і 900 кілограм, які належали іншому чоловіку. Він прив’язав їх, після чого привів на місце покупця, якому сказав, що ці корови належать йому. Чоловік купив крадених корів, в результаті чого справжній власник зазнав майнової шкоди на загальну суму 45 900 грн.

  На суді злочинець визнав свою вину по першому епізоду, а по другому – заперечив свою вину. Втім, суд не врахував його позицію, адже факт скоєння обох злочинів вдалося довести доказами та показами свідків. Стало відомо, що чоловік – місцевий житель, з середньою освітою, неодружений, непрацюючий, раніше двічі вже судимий за крадіжку та хуліганство.

 • 26 серпня 2021 року Косівський районний суд визнав чоловіка винним у крадіжці корів. Йому призначили покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Крім того, він повинен буде компенсувати власнику корів 45900 гривень матеріальної шкоди та 5000 гривень – моральної.

  Читайте також: Прикарпатця, який шість років не платив аліменти, покарав суд

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!