Начальника Івано-Франківської митниці затримали на хабарі у 10 тисяч доларів, – Цензор

 • Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора нейтралізували затримали начальника Івано-Франківської митниці Святослава Пересунька.

  Як інформує Цензор.НЕТ, посадовець координував схемою через свого помічника, який передавав вказівки спрямовані на збір неправомірної вигоди, а також акумулював та передавав керівнику регіональної митниці зібрані “кошти”.

  Посадовці митниці використовували несанкціоноване візуальне спостереження та ряд посередників, з метою конспірації та унеможливлення документування організованої злочинної діяльності. Водночас правоохоронці задокументували всі етапи вертикалі передачі неправомірної вигоди.

  Загальна сума неправомірної вигоди за місяць з одного суб’єкта ЗЕД становила близько 10 тисяч доларів США (у гривневому еквіваленті 270 тис. грн).

  За інформацією Цензора, проводяться обшуки на Кропивницькій та Івано-франківській митницях, а також за домашніми адресами учасників організованої групи. Разом з тим, одну особу затримали на “гарячому” під час передачі неправомірної вигоди.

 • До теми: прикарпатець, якого затримали п’яним за кермом, намагався дати хабар

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!