Надвірнянці виграли проєкт для популяризації туризму в місті

Надвірна стала переможцем ще одного проєкту розвитку місцевого туризму, пише Надвірнянська правда.

Нагадаємо, нещодавно місцева ініціатива перемогла на конкурсі культурно-мистецьких проєктів “Малі міста-великі враження” 2019.

Тепер же громадська організація природний клуб “Кедрина”, у партнерстві з Надвірнянською міською радою та Природним заповідником “Горгани”, стали одним із переможців конкурсу “Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України” (ІІ фаза), який реалізує Фонд розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Переможцем визнали проєкт під назвою “Популяризація природної спадщини Надвірнянщини – крок до розвитку місцевого туризму”. Окрім інформативної, просвітницької, виховної та природоохоронної функцій, він дозволить створити новий якісний туристичний продукт, який збільшить привабливість міста. Відповідно до основних компонентів проєкту, очікуваними результатами є:

  • облаштування та маркування екологічної стежки в міському парку імені Івана Франка;
  • підвищення екологічної свідомості населення через проведення екологічних заходів на базі екологічної стежки в міському парку ім.І.Франка та об’єктів природно-заповідного фонду Надвірнянщини;
  • збільшення кількості відвідувачів, які захочуть познайомитись з нашим краєм;
  • освітні інформаційні матеріали слугуватимуть візитними картками міста Надвірна і будуть цікавими атракціями для жителів і гостей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!