Нагородили рятувальників, які ліквідовували пожежу на Бурштинській ТЕС

 • Шостого вересня в Головному управлінні ДСНС в Івано-Франківській області під головуванням начальника Головного управління ДСНС в області Володимира Чернецького відбулось засідання Колегії за підсумками роботи структурних та підпорядкованих підрозділів.

  Про це йдеться на сторінці Головного управління ДСНС. 

  Засідання розпочалося із нагородження рятувальників, зокрема за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та професіоналізм, виявлені під час ліквідації пожежі на території ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго». Кращі рятувальники отримали ряд нагород.

  На Колегії йшлося також про результати роботи підрозділів ГУ ДСНС в області та завдання на ІІІ квартал 2021 року з питань реагування на надзвичайні ситуації.

  Особливу увагу приділили питанню з організації заходів цивільного захисту та стану виконання заходів щодо впровадження перспективної мережі пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони, у тому числі у складі центрів безпеки, з урахуванням адміністративно-територіального поділу держави.

  Також розглянули питання про результати роботи підрозділів з питань запобігання надзвичайним ситуаціям.

  Нагадаємо, 18 серпня о 16:51 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу маслобаку в котлотурбінному цеху блоку №3 Бурштинської ТЕС.

 • По прибуттю до місця виклику встановили, що на енергоблоці №3 котельно-турбінного цеху ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» відбулася розгерметизація фланця на маслосистемі головного маслобака (об’ємом 45 м куб.) турбіни та розлив масла об’ємом 2 м куб.

  Внаслідок цього відбулося загорання масла та кабельних трас у лотках і кабельних тунелях енергоблоку №3 на всіх відмітках (будівля цеху розміром в плані 550х60 м, висотою 40 м).

  О 18:54 пожежу локалізували. О 19:23 пожежу ліквідували, продовжується охолодження технологічного обладнання в котлотурбінному цеху. Постраждалих немає.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!