Найчастіше свої дані військовозобов’язані українці оновлюють через «Резерв+», – речник Міноборони

 • 11 тисяч українців зробили це за межами України: в Польщі, Німеччині, Чехії та Канаді.

  Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін повідомив, що через застосунок «Резерв+» українці найчастіше оновлюють свої дані. За словами речника, це близько мільйона людей.

  «Є три можливості оновити свої дані – це ТЦК, ЦНАП та «Резерв+». Нагадаю, що в травні цього року мобілізація не починалася, вона продовжується, адже продовжується агресія РФ. Тобто потрібне підкріплення на лінії бойового зіткнення. Потрібні люди, які будуть стримувати ворога. Наразі застосунок «Резерв+» став найбільш популярним», – пояснив Лазуткін.

  Близько 11 тис. українців зробили це за межами нашої країни – в Польщі, Німеччині, Чехії та Канаді. Також близько 120 тис. військовозобов’язаних жінок уточнили свої дані через застосунок «Резерв+».

  «145 тис. людей, які заброньовані або мають відстрочку, також виконали норму закону. Вочевидь, саме через застосунок «Резерв+» українці мають бажання оновлювати свої дані. В перші дні у застосунку були певні збої через перевантаження серверів, наразі все працює», – наголосив Лазуткін.

 • До теми: Росії потрібне «замороження» війни в Україні для підготовки до нового наступу, – ISW

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!