“Нам треба виходити з інформаційного поля Москви”, – криворівнянський настоятель про святкування Різдва разом зі світом

 • Храм Різдва Пресвятої Богородиці в селі Криворівня, що на Верховинщині, повідомив про перехід на Новоюліанський календар.

  Ця інформація викликала у читачів шквал позитивних емоцій і схвалення, пише “Галицький кореспондент“.

  Настоятель криворівнянської парафії отець Іван Рибарук ділиться, що Криворівня “за” святкування Різдва 25 грудня. Можна сказати, що згідні понад 100% і навіть 200%, адже на Різдво до них приїжджає багато людей. Дехто проти таких змін, але отець впевнений, що всі питання вирішаться.

  Він вкотре зазначив, що нам треба єднатися зі світом і святкувати це велике свято разом з ними. 

  “Це не є питання якоїсь конфесії. Більшість святкує Різдво Христове 25 грудня і лише невеличка купа православних – навколо московської церкви – святкує 7 січня. Думаю, що тут аргументів більше, ніж достатньо… Нам треба виходити з інформаційного поля Москви. Чому ми так обережно робили ці кроки? Ми не хотіли сваритися з ітак розсвареними православними Московського патріархату, які ітак ішли проти нас. Ця війна показала, що ці люди не схаменулися, вони на льоту “перевзулися”, а точніше замаскувалися, сказали, що відійшли від Москви, але далі не визнають нашу церкву. Але їх не так багато”, – ділиться отець.

  Додамо, що Гуцульська Коляда також почнеться 25 грудня 2022 року.

 • Читайте також: Аби уникнути суперечок: ПЦУ дозволила святкувати Різдво 25 грудня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!