Намотував волосся і бив до стіни: франківські волонтери допомогли жінці з сином, які втекли від батька-тирана (фото)

 • Франківські волонтери допогли жінці з Коломийського району, яка разом із сином втекла від чоловіка, котрий жорстоко знущався над нею та дитиною.

  Про це у мережі написала волонтерка Валерія Кушніренко, інформує Галицький кореспондент.

  Історія трапилася напередодні нового року. Як розповідає Валерія, жінка у відчаї подзвонила до волонтерської організації після того, як три дні ночували на вокзалі, бо немали куди піти.

  “Коли мама з сином приїхали, напередодні свята Св. Миколая, ми були шоковані. Змучені, брудні, з промоклими ногами. Наталі – 43 роки, Іванові – 15… Виявляється новорічна ялинка, гірлянди і святковий стіл на Святвечір для когось можуть бути лише мрією. Не тому, що нема грошей купити, а тому, що не дозволяють. Кусок ковбаси треба швидко з’їсти під ковдрою – поки не побачили. Мусиш бути обачним, бо можуть тицьнути обличчям у каструлю з супом, відлупцювати за те, що горня стоїть якось не так, можуть навіть штиркнути ножом або ганятися за тобою з сокирою”, – розповідає Валерія.

  Саме так жили ці двоє останні 15 років. Батько-тиран перетворив їхнє життя на пекло.

  “Так було не завжди. Колись, ще на початках, він піклувався, разом займалися господаркою. Наталя закохалася. Думала, чоловік уже з досвідом, на 22 роки старший, життя побачив, коло нього точно буде надійно. Але після народження сина його ніби підмінили. Спершу заявив, що сидітиме з дитиною, а дружина нехай іде заробляти гроші. Вона гарувала по заводах і будівництвах. Приходила додому, а там вічні скандали. Чоловікові весь час щось було недогода”, – розповідає волонтерка.

  Потім уже не тільки верещав, але й лупцював. Часто намотував довжелезне Наталине волосся на руку і гепав нею об стінку. Всі гроші, які заробляла жінка, він жорстко контролював. Ні з ким не дозволяв спілкуватися. Син у свій бік тільки й чув «придурок і недоумок».

  Наталя з сином не мали куди подітись: ні родичів, ні друзів. Поліціанти забирали тирана у відділок, а через кілька годин відпускали. Він ставав ще лютіший: так воював у хаті, що треба було втікати куди очі бачать.

  “Остання крапля була напередодні Миколая, коли чоловік відгамселив Наталю за те, що на роботі в неї вкрали телефон і гроші. Син поліз захищати маму – теж добряче отримав. Ганявся за ними з ножем. Коли заснув, вони зібрали найнеобхідніше і втекли”, – пояснює Валерія Кушніренко.

  Волонтери орендували для сім’ї квартиру, допомогли з одягом, також відгукнулися благодійники – привезли продукти та придбали для Івана повністю новий одяг. Наталя вже кілька тижнів працює прибиральницею. 

  Іван зараз навчається на кулінара в аграрному училищі в Коломийському районі, але мріє здобути освіту психолога – щоб помагати жінкам, котрі пережили домашнє насилля.

  Також волонтери просять небайдужих про підтримку для цієї родини продуктами, також одягом для Івана, або можна допомогти фінансово за реквізитами: Карта ключ #Приват_банк – 5169330522151635, Кушніренко Валерія,

  Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Івана”

   Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009, EGRPOU – 42732425

  Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”.

  Читайте також:  Ні одягу, ні грошей: на Прикарпатті потребує допомоги сім’я з дитиною в якої вщент згорів будинок

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!