Нацполіція і Glovo розробили механізм для пошуку зниклих дітей

 • У Glovo клієнти згодом можуть отримати інформацію про пошук зниклих дітей. Правоохоронці розпочали співпрацю з компанією для пошуку зниклих дітей.

  Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції України.

  У межах співпраці технічні можливості компанії використовуватимуться для термінового інформування громадян, які можуть володіти інформацією про дитину.

  Детальна інформація про розшук поширюватиметься серед клієнтів компанії через мобільний додаток на території з визначеною геолокацією, де востаннє бачили дитину.

  Начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан зауважив, що оперативне інформування громадян, залучення до цієї роботи відповідального бізнесу є надзвичайно важливим та перспективним для успішної роботи поліції з пошуку зниклих дітей.

  «До Національної поліції кожен день надходять десятки звернень щодо зникнення дітей. У цьому році таких повідомлень було понад 8 тисяч. На жаль, 237 дітей ми ще розшукуємо. Це пов’язано, зокрема, з бойовими діями в Україні. Відтак ми максимально розвиваємо цей напрямок нашої діяльності», – наголосив керівник.

  Він подякував представникам сервісу Glovo за те, що долучилися до проєкту «Пошук дітей», наголосивши, що у випадку зникнення дитини надзвичайно важливо не втрачати час та використовувати усі наявні можливості для пошуку: це суттєво пришвидшить розшук дитини.

  Своєю чергою Євген Тришин, генеральний директор ТОВ «ГЛОВОАПП Україна», зауважив, що компанія робить усе можливе, щоб підтримувати громадян України, та готова до співпраці з Національною поліцією.

  Читайте також: Уже не вперше йшов з дому: на Прикарпатті розшукали зниклого хлопця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!