Навчання після 45: у Франківську з’явився освітній проєкт “Наново”

Сьогодні, 10 вересня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція проєкту “Наново: Навчання після 45”.

Представниця правління “Інша Освіта”, координаторка проєкту “Наново” Альона Каравай пояснює, що більшість представників великого і середнього бізнесу роблять ставки на молоді кадри. А дослідження говорять про майже третину безробітних у віці 40+.

“Ця проблема існує, але її замовчують. Ми подумали, що потрібно вирішувати її”, – каже жінка.

Саме тому проєкт “Наново” є спробою розв’язання проблеми економічної дискримінації людей старшого віку в Івано-Франківську та Калуші. Проєкт складається з чотирьох навчальних програм для людей віком від 45+ та 65+.

Спочатку це дигітальна освіта – базовий курс з ІТ-освіти для тих, хто має початкові навички з комп’ютером і готовий працювати в цій сфері. Другий рівень – це культурна освіта, тобто серія майстер-класів з живопису, потім навчання критичному мисленню. Останній етап навчання – це майстерня столярного ремесла.

“Ми вирішили зробити декілька серій майстер-класів. Допомагатимемо людям виражати свої ідеї через візуальну складову”, – каже Анна Потьомкіна, кураторка галереї “Асортиментна кімната”,  координаторка мистецької освіти в проєкті “Наново”.

Участь в усіх навчальних програмах є безкоштовна.

Читайте також: Нові можливості: франківським освітянам розповіли про проєкти ЄС 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!