Навчання у коридорі: на Коломийщині для школярів ліцею бракує класів (відео)

 • У П’ядицькій школі-ліцеї, що на Коломийщині, бракує класів для учнів.

  Ще два роки тому у селі П’ядики діти навчалися у приміщенні сільської ради, але згодом школярів вдалося забрати. Однак у школи забрали старе приміщення під амбулаторію, а нове приміщення ще не добудували. Тому тепер там учням бракує класів. Батьки обурені, але до радикальних заходів вдаватися не хочуть.

  “Ми не можемо допустити щоб діти вчилися у коридорах. Хочемо по-доброму, а не радикальними методами. Ми не будемо перекривати дороги як інші села. Але хотіли б, щоб нам допомогли, щоб нарешті завершили цю школу”, – каже мати учениці ліцею Світлана Яремчук. 

  Велика частка робіт у приміщенні вже зроблена. Кошти виділили, а роботи не йдуть.

  Директор ліцею Віталій Костюк каже, що якщо до 1 вересня не вдасться освоїти вже виділених 400 тисяч гривень, то один із класів може залишитися без класної кімнати.

  “Ми залишилися без навчальних кабінетів. Також їдальня завалюється. Є проблема у тому, щоб діти просто могли навчатися. Цього року один клас мав би навчатися на коридорі”, – говорить директор.

  Заступник голови П’ядицької ОТГ Олег Буда на питання “Коли будуть освоюватися кошти, які виділили на школу?” відповідає:

  “Наступного тижня”.

  Батьки стверджують, якщо за три тижні ситуація не зміниться, діти у коридорі вчитися не будуть. Додають, що у такому випадку вони та вчителі прийдуть до кабінетів чиновників.

  Детальніше — у сюжеті ТРК “РАІ“:

  Читайте також: У Хриплині готуються до відкриття нової школи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!