Недоцільні закупівлі: Тлумацька, Галицька та Городенківська громади на підтримку війська спрямовували найменше коштів

 • Городенківська, Тлумацька та Галицька громади на підтримку війська спрямовували значно менше коштів, ніж отримали від ПДФО з військових.

  Під керівництвом заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Вадима Созоника відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». На ній заслухали голів трьох громад області – Городенківської, Тлумацької та Галицької – щодо раціонального використання коштів місцевих бюджетів та спрямування фінансового ресурсу на допомогу війську, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

  «Попередньо проаналізувавши закупівлі у цих громадах, робоча група звернула увагу на окремі витрати. Зокрема, зазначалося, що впродовж останніх днів грудня на автошляхах області громади проводили ремонтні роботи, хоча погодні умови на цей час не дозволяли цього. Окрім того, на підтримку війська громади спрямовували значно менше фінансового ресурсу, аніж отримали від ПДФО з військових», – йдеться у повідомленні ОДА.

  Поспілкувавшись з головами, робоча група рекомендувала їм переглянути витрати на проведення благоустроїв, скасувати деякі сумнівні і недоцільні закупівлі, натомість збільшити фінансування програм підтримки військовослужбовців.

  До теми: Уряд погодив проведення оборонних закупівель через систему Prozorro

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!