Невідомі чоловіки заважають зрізати стовпчики біля готелю “Дністер”

 • Сьогодні, 28 квітня, в Івано-Франківську виконавча служба прийшла до готелю “Дністер”.

  Виконавці прийшли, щоб втілити в життя рішення міськвиконкому про демонтаж незаконно встановлених посеред вулиці біля готелю “Дністер” металевих стовпчиків. Разом із ними присутні працівники “Муніципальної інспекції”.

  Проте невідомі чоловіки, які, очевидно, мають стосунок до готелю та його власників, намагаються перешкодити виконавцям. Вони не дають зрізати стовпці, апелюючи до того, що “ця територія потрібна для підвезення будівельних матеріалів”. Один із них знімає всю ситуацію на відео.

  Відео з місця події оприлюднив активіст Ростислав Шпук.

  “Чиста середа. В ці хвилини триває перешкоджання виконавчій службі, яка прибула зрізати стовпчики”, – пише він.

  Втім, через годину стовпці таки вдалося почати зрізати.

  Нагадаємо, колишній міський голова Віктор Анушкевичус повідомив, що якщо громада міста не відстоїть колонади, то готельєр Мирослав Бойко повернеться також до ідеї будівництва перед готелем “Надія”.

   Активісти оголосили збір підписів за демонтаж заскління колонади. За словами Ростислава Шпука, Бойко готовий піти на це, “якщо, як він сказав, адекватні люди висловляться за це”.

 • Нещодавно в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер».

  За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

  Згодом стало відомо, власник будівлі вже засклив міжколонний простір зі сторони вулиці Шевченка і таким чином тепер там немає вільного проходу, а також облаштував приватну паркову біля готелю.

  Активісти зазначають, що такі дії є неприпустимими, адже колони є не тільки унікальними у плані архітектурних рішень, але й несуть на собі частину будинкової конструкції. Відтак, якось змінювати їх не можна.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!