Незабаром в Івано-Франківську стартує прийом заявок на “Бюджет участі”

 • За кілька днів, 9 березня, в Івано-Франківську стартує прийом заявок на “Бюджет участі”.

  Як і раніше, окрім минулого року повномасштабної війни, франківці зможуть безпосередньо впливати на зміни в місті та творити їх з допомогою міського фінансування, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника міста Руслана Марцінківа.

  “Ми є український тил і ми повинні сьогодні відчувати, що Івано-Франківськ, незважаючи ні на що, розвивається і тут можна впливати на розподіл коштів. На жаль, минулого року ми не змогли реалізувати “Бюджет участі”, цього року відновлюємо. Пріоритети ті, що є в розвитку місцевого самоврядування, тобто це освітні заклади, це, в першу чергу, укриття, енергозбереження, а також питання благоустрою й інші проєкти. Тому ці пріоритети, як і в програмі розвитку місцевого самоврядування, так і в “Бюджеті участі” залишаються. Цього року хочемо, щоби люди активно подавали проєкти”, – розповів Руслан Марцінків.

  Загальна сума, яку виділили на реалізацію проєктів – 25,5 млн гривень. Сам поділ відбуватиметься не так, як зазвичай. Не буде великих і малих проєктів: будуть освітні, благоустрій малих вулиць, зелені проєкти та окрема категорія – інший благоустрій.

  Голосування за кращі ідеї у програмі “Бюджет участі” відбуватимуться з 18 квітня до 2 травня.

 • До теми: Уряд індексує найнижчі пенсії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!