Незабаром в Україні відбудеться Чорна п’ятниця

  • Чорна п’ятниця в 2020 році стартує вже 27 листопада. У зв’язку з карантином ніхто не може передбачити хід подій, але доки торгові центри працюють, їх завданням є організація безпечного та економного шопінгу у Black Friday. Список учасників Чорної п’ятниці дуже широкий, тому кожен покупець може обрати потрібний магазин.

    Найпопулярнішими товарами під час розпродажів є електроніка. Акція діятиме як на існуючі моделі телевізорів, телефонів, ноутбуків, так і абсолютно нові. Одяг не менш популярний серед покупців. Розпродаж – це можливість придбати речі із нової колекції за знижкою. Не оминають уваги  і верхній одяг: пуховики, хутро, дублянки, теплі куртки, пальта. На актуальні у новому сезоні моделі також варто чекати знижок.

    Магазини косметики також готуються до Чорної п’ятниці. Знижок слід чекати на весь асортимент декоративної та доглядової косметики, парфумів. До того ж серед товарів можна обрати чудові подарунки до Нового року.

    До осіннього розпродажу намагається долучитися велика кількість магазинів. Магазини проводять розпродаж меблів, аксесуарів для автомобіля, інструментів та матеріалів для ремонту, сантехніки тощо. В період акції можна вигідно купити корм для собак в Києві, Харкові та інших містах України, а також одяг для домашніх улюбленців, різноманітні допоміжні товари. З кожним роком в Україні коло учасників розширюється, тому кожен покупець може задовольнити свої потреби.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!