Обмін полоненими: літак з українськими бранцями вилетів з Москви (фото)

Літак з українськими політв’язнями та полоненими вилетів з Москви до Києва.

Процес обміну полоненими розпочався вранці 7 вересня. З московського “Лефортово” українських моряків та інших в’язнів Кремля привезли до аеропорту “Внуково”. Водночас до київського “Борисполя” привезли утримуваних в Україні росіян, інформує 24 канал.

Близько 12 години літак Ан-148 з полоненими злетів з московського аеропорту і повертається до “Борисполя”. На борту перебувають 24 захоплені на Азові моряки та ще 11 полонених українців. Усіх їх обмінюють на ув’язнених в Україні росіян та проросійсько налаштованих осіб. Тим часом з аеропорту “Бориспіль” близько 12:20 вилетів літак з росіянами.

За даними журналіста Марка Фейгіна, обмін відбудеться у форматі “35 на 35”.

До України повертаються Олег Сенцов, Роман Сущенко, Євген Панов, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Павло Гриб, Олексій Сізоновіч, Володимир Балух, Артур Панов, Едем Бекіров. Також у літаку перебувають  полонені моряки Юрій Будзило, В’ячеслав Зінченко, Андрій Оприско, Сергій Цибізов, Андрій Артеменко, Володимир Терещенко, Євген Семідоцький, Віктор Беспальченко, Андрій Шевченко, Володимир Варімез, Михайло Власюк, Богдан Головаш, Сергій Чуліба, Олег Мельничук, Богдан Небилиця, Владислаа Костишин, Сергій Попов, Юрій Без’язичний, Роман Мокряк, Андрій Ейдер, Андрій Драч, Володимир Лісовий, Денис Гриценко, Василь Сорока.

Вже згодом їх у столиці зустріли родичі, активісти, журналісти та політики.  Крім того, під час зустрічі президент Зеленський заявив, що “поверне не тільки людей, а й території”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!