Обпечені обличчя та дихальні шляхи: двоє постраждалих від вибуху на Бурштинській ТЕС у критичному стані

 • Двоє працівників Бурштинської ТЕС, які отримали опіки внаслідок аварії на станції, перебувають у важкому стані.

  Стан ще двох постраждалих викликає у медиків менше занепокоєння, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Суспільне Карпати.

  Працівника Бурштинської теплової електростанції, який травмувався під час викиду пароводяної суміші на сьомому енергоблоці підприємства, сьогодні прооперували вдруге. До обласної лікарні його та ще одного працівника ТЕС привезла “швидка” 28 листопада близько 23:00 у важкому стані. 

  За словами завідувачки відділення невідкладної допомоги обласної клінічної лікарні Іванни Васкул, в одного пацієнта – 60% опіків тіла. 

  Найбільше обпечені обличчя та грудна клітка. Він перебуває в реанімаційному залі відділення невідкладної допомоги. У другого пацієнта тіло обпечене менше, проте в нього постраждали дихальні шляхи. Зараз чоловік перебуває також в реанімації. Постраждалим 22 та 32 роки.

  Ще двох постраждалих в аварії працівників госпіталізували в Бурштинську центральну міську лікарню. Медична директорка закладу Наталія Сачинська розповіла, що їх привезла “швидка” близько 22:40. Чоловікам – 47 та 53 роки. У них – опіки обличчя та рук.

  “В одного пацієнта – термічний опік обличчя другого ступеня та термічний опік обох кистей 2-3 ступеня. У другого хворого – термічний опік обличчя першого ступеня, термічний опік правої китиці й нижньої третини передпліччя справа 2-3 ступеня. Пацієнтам хірургічно обробили рани та надали невідкладну медичну допомогу. Для подальшого дообстеження, спостереження та лікування їх перевели в травматологічне відділення Бурштинської центральної міської лікарні”, – каже Наталія Сачинська.

  З її слів, пацієнти почуваються добре та перебувають у задовільному стані.

 • Журналісти поїхали на Бурштинську ТЕС, щоб дізнатися обставини аварії, проте керівники станції відмовилися коментувати та заборонили зйомку.

  Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України. За це загрожує до 3 років тюрми. Наразі триває досудове розслідування.

  Нагадаємо, на енергоблоці №7 котельно-турбінного цеху ВП “Бурштинська ТЕС” АТ “ДТЕК Західенерго” через розрив екранної труби діаметром 60 мм на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!