Обрали чотири прикарпатські заклади для запровадження стандарту Нової української школи

 • Чотири школи Прикарпаття обрані для пілотного проєкту із запровадження нового державного стандарту базової середньої освіти.

  Про це в ефірі “Суспільного” розповіла проректорка Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Любов Шелемей.

  Серед обраних – Івано-Франківський ліцей № 2, Калуський ліцей № 10, Ямницький та Більшівцівській ліцеї.

  Мова йде про наступний етап запровадження Концепції Нової української школи. Перший розпочався у 2017-му році з початкової ланки. З нового навчального року сучасні четвертокласники його випробують першими, перейшовши до п’ятого класу.

  Логічно, що після реформування початкової освіти учні молодших класів переходять до базової школи 5-9 класів поступово, і , відповідно, реформа має продовжуватися“, – розповідає Любов Шелемей.

  Реформатори середньої школи прагнуть до таких результатів, як мотивоване отримання знань учнями та їхнє використання у життєвих ситуаціях. Випускник дев’ятого класу повинен буде вміти визначатися професійно, в майбутньому матиме навики самодостатньої особистості, яка зможе забезпечити себе і бути корисною для суспільства.

  Нагадаємо: Інституційний аудит планують провести у 16 школах Івано-Франківщини (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!