Одразу дев’ятьох українців затримали на нелегальній фабриці цигарок у Польщі

 • Польські прикордонники спільно з працівниками Центрального слідчого бюро поліції викрили у Великопольському воєводстві незаконну фабрику виготовлення цигарок, повідомляє Польське радіо.

  Під час оперативних заходів правоохоронці затримали 14 іноземців, зокрема 9 громадян України та 5 громадян Молдови, які працювали на нелегальному виробництві.

  За словами майора Йоанни Конєчняк з Надодрянського відділу Прикордонної служби, професійна, незаконно діюча фабрика цигарок, була в одному з населених пунктів Косцянського повіту у Великопольському воєводстві Республіки Польща.

  У виробничому цеху прикордонники виявили добре приховану, спеціально затемнену та приглушену незаконну фабрику. На місці знайшли виробничу лінію, що складалася з комплексу професійних машин для виготовлення цигарок, а також їхнього пакування.

  На території фабрики вилучили загалом понад 13,4 млн штук цигарок різних марок, та понад 15,7 тонн тютюну без польських акцизних знаків, вартістю приблизно 20 млн злотих (4,67 млн євро).

 • Прокуратура висунула затриманим іноземцям обвинувачення у виготовленні великої кількості тютюнових виробів без дозволів. Усіх їх взяли під тимчасовий тримісячний арешт.

  Читайте також: Статистика ДТП на Франківщині за участю «євроблях»

  Всі фото – з ресурсу nadodrzanski.strazgraniczna.pl/.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!