Одружився та переїхав на Прикарпаття: як поранений боєць з Хмельниччини Артем Кравчук служить в ТЦК 

 •  
  Боєць з 2014 по 2015 рік проходив військову службу в Маріуполі.
   
  Старший солдат Артем Кравчук родом з Хмельниччини, але після поранення та реабілітації продовжує службу в одному з ТЦК Івано-Франківської області на посаді гранатометника роти охорони.
   
  Після демобілізації він одружився та переїхав на Прикарпаття, повідомляють на сторінці Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки.
   
  З початком повномасштабного вторгнення добровільно прийшов до ТЦК та після навчання в Бердичеві був направлений на службу в 109 батальйон 10 гірсько-штурмової бригади. Підрозділ воював на Київщині та Житомирщині, а після її звільнення передислокувався на Донбас.
   
  Отримавши важке осколкове поранення черевної порожнини, Артем лікувався в госпіталях Бахмута, Дніпра, Вінниці, Львова та Мукачева.
   
  В обов’язки військового останні входить стройова служба та проведення заходів з оповіщення.
   
  Як зазначають в дописі, часто доводиться пояснювати людям, які взагалі ніде не служили і намагаються ухилятися та саботувати мобілізацію, що він зараз у ТЦК у зв’язку з пораненням. Це психологічно важко і неприємно. Військовий не лише є учасником бойових дій та нагороджений медаллю за відвагу, а й має інвалідність ІІ групи.
   
  Найважче на війні – це втрачати побратимів, яким не зміг допомогти, каже Артем. Це дуже складно, але незважаючи ні на що, чоловік не жалкує, що в скрутний для України час став на її захист, хоча міг виїхати за кордон. Додає, що вчинив би так само, адже “захищати свою землю – це обов’язок кожного громадянина, який себе поважає”.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!