Оксана Кваснишин: “Якщо проти мене підніметься все пекло – мені буде все одно”

Прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин, яка бореться із онкологією, поділилася думками про своє випробування та запрошує українців на каву у Відні.

На своїй сторінці у соцмережі Оксана Кваснишин розповіла про своє лікування, віру в Бога, а також запропонувала українцям у Відні зустрітися, щоб випити кави та скуштувати домашні солодощі.

“Що буде в грудні я не знаю, але я точно не сидітиму в човні – я готова вийти з нього і йти назустріч бурі.
Зате я точно знаю, що хочу зробити уже найближчої неділі. Отже, ми складаємо список і в п’ятницю та суботу будемо пекти. Пекти багато. Різні варіанти сирників, празький торт та бісквіт. А ще – великий коровай. І все це в неділю несемо до церкви святої Варвари у Відні”,йдеться у дописі.

Вона запрошує всіх українців, які в неділю, 15 вересня будуть у Відні, прийти на солодке з кавою. Зустріч проведуть у парафіяльному домі церкви святої Варвари в Відні після обидвох Літургій. Перша Служба Божа о 09:30, друга12:00.

“Останні три роки – це історія, яку не я вибирала, якої не хотіла, яку ненавиділа, але яка відсіяла все зайве і відкрила справжні цінності. Після кожної хімії було так зле, що я хотіла померти і моїми ключовими фразами тоді було “ще трішки, протримайся до завтра” та “наступної хімії вже не буде”.
Віра така, що якщо проти мене підніметься все пекло – мені буде все одно. Я більше не боюсь нічого: ні людей, ні заздрісників, ні поганого слова, бо зі мною Ісус. Ті, хто пізнав Бога – розуміють про що я. Тим, хто ще лише думає, “що щось там є”, скажу: ви не знали ще такої любові, якою любить вас Господь”,пише Кваснишин.

Нагадаємо, майже два роки відома івано-франківська журналістка Оксана Кваснишин боролася з раком. Гроші на лікування, без перебільшення, збирали всім світом. В жовтні 2018 року збір коштів жінка оголосила припиненим, бо думала, що це вже кінець і сподівалась забути про хворобу.

Реквізити для допомоги:
– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксана Кваснишин.
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Austria, Vienna (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera.
Онлайн сервіси для збору коштів:
https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
(Знімає з отримувача 3%)
https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)
PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)
А також переслати кошти Oksana Krasulya Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!