Олександр Матусевич складає повноваження депутата Івано-Франківської обласної ради

 • Сьогодні, 17 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради та Дня депутата в обласній раді.

  Депутати переглянули питання, які буде розглядати наступна 30-та сесія облради у п’ятницю, 20 вересня. Як стало відомо, на ній голосуватимуть за 75 питань.

  Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич розповів, що на сесії розглянуть такі питання, як звіти прокуратури та поліції, низка звернень до президента та ВРУ, оновлення перспективного плану створення ОТГ, а також складення повноважень депутата облради Олександра Матусевича – адже він став депутатом ВРУ.

  “Наш колега був обраний народним депутатом України, і подав заяву щодо припинення його повноважень. Він уже працює у ВРУ, і не має права голосувати в обласній раді”, – сказав Олександр Сич.

  Депутати підтримали це рішення, і голосуватимуть за нього уже в п’ятницю.

  “Це людина-патріот, це людина діла. І припинення його повноважень для нашої ради – це втрата, а для ВРУ – велика знахідка”, – висловився Петро Книшук, депутат обласної ради.

 • Зазначимо, що 71-м проектом рішення сесії є дострокове складання повноваження самого Петра Книшука – він є головою Матеївецької ОТГ. Однак облрада вже більше двох років не голосує за це, залишаючи його одночасно на двох посадах.

  Варто згадати кілька журналістських розслідувань, які проводили активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції  «Під контролем», в яких йшлося про зловживання Олександром Матусевичем своїм службовим становищем. Зокрема, експерт із державних закупівель Мирослав Сімка оприлюднив договори про державну закупівлю, укладені між Вигодським лісгоспом та фірмою родича Олександра Матусевича.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!