Олімпійський ліс: на Прикарпатті українські спортсмени висадили молодий ліс

 • Більше пів сотні олімпійців приїхали на Прикарпаття, щоб взяти участь в семінарі Асоціації олімпійців України.

  Після традиційних спортивних заходів спортсмени продовжили справу колег минулих років і висадили на Тисмениччині молодий ліс, повідомляє «Галицький кореспондент».

  Попередньо лісівники філії «Івано-Франківське лісове господарство» підготували ділянку під посадку. З місцевого розсадника у Тисменицькому лісництві приготували лісові культури дуба звичайного і клена-явора.

  На лісовій ділянці олімпійці: біатлоністка Олена Підгрушна, прикарпатський лижник Євген Марусяк, легкоатлетка Галина Облещук, веслувальниця Діна Міфтахутдінова, дзюдоїстка Сандрін Білієт (Бельгія), Пітер та Мартін Бендики (словацькі гірськолижники) та інші спортсмени висадили 3 тисячі лісових культур.

  «Для Франківщини велика честь приймати одночасно стільки титулованих зірок українського спорту. В області значна увага приділяється залученню молоді до спорту та рухової активності. Такі зустрічі з відомими спортсменами завжди мотивують дівчат і хлопців до нових успіхів. А висадка олімпійцями лісу в Карпатах стала доброю традицією, що свідчить про зв’язок поколінь», – зауважив Мирослав Карабін, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області.

  Заступник директора Карпатського лісового офісу Віталій Петренко розповів, що це вже третій рік поспіль олімпійці висаджують ліс у Карпатах.

  «На Калущині, у Брошнівському лісгоспі, ростуть буки, явір, дугласія, які у 2019 році посадили Сергій Бубка, Сервін Сулейманов, Неля Непорадна, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович, Дар’я Згоба, Надія Діденко, Валерій Фальов, Володимир Бощук.

  На Надвірнянщині олімпійці висаджували п’ять порід лісових культур: модрину, ялицю, дуб червоний, горіх чорний і дугласію, які символізували п’ять континентів.

 • Сьогодні спортсмени висадили більше трьох тисяч дуба та явора. Місце посадки, можна сказати, символічне, бо раніше тут росли 118- літні дуби. За сотню років це знакове місце зможе відвідати не одне покоління наших олімпійців», – зауважив Віталій Петренко.

  До теми: Лісівники Прикарпаття для єгерської бригади передали автомобіль та мотоінструменти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!