ОПОРА: ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів по округу №85 та здійснила заміну у складі комісії

 • Сьогодні, 7 червня Центральна виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів у народні депутати по округу №85 з центром у Калуші.

  Згідно з постановою ЦВК, віднині балотуватимуться до Верховної Ради самовисуванець Глагович Михайло Васильович, безпартійний; Савка Олег Васильович – від політичної партії «Народний Рух України»; Тебешевська Оксана Степанівна – від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

  цвк

  По виборчому округу №85 на даний час балотуються вже шестеро кандидатів. Раніше ЦВК зареєструвала самовисуванця Святослава Кавінського, а також Віктора Шевченка від партії «Українське об’єднання патріотів  – УКРОП» та Романа Короля від партії «УНА-УНСО».

  Крім того, сьогодні ЦВК затвердила зміни у складі окружної комісії №85. За поданням політичної партії «Інтернет партія України» ЦВК достроково припинила повноваження члена ОВК Артеменка Сергія Костянтиновича і включила до складу комісії Остафійчук Марію Михайлівну за поданням цієї ж партії.

 • ОПОРА нагадує: процес подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради України триває до 16 червня включно. Вибори в окрузі №85 відбудуться 17 липня у зв’язку з тим, що обраний у цьому окрузі екс-нардеп Ігор Насалик став міністром енергетики та вугільної промисловості України.

  Нагадаємо, що ЦВК зареєструвала кандидата по округу №85 від УНА-УНСО.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!