ЦВК знову зареєструвала Вірастюка народним депутатом від Прикарпаття

 • Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні проголосувала за реєстрацію Василя Вірастюка народним депутатом. Вірастюк переміг на довиборах до Верховної ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області.

  Рішення про реєстрацію Вірастюка народним депутатом підтримали 16 з 17 членів Центрвиборчкому, повідомляє пресслужба ЦВК.

  Як відомо, Вірастюка двічі визнавали переможцем довиборів у парламент на 87-му окрузі. Вперше Вірастюк був визнаний переможцем ще у квітні 2021 року, але протокол Центрвиборчкому був скасований Верховним Судом. Суд визнав дії ЦВК протиправними.

  Нагадаємо, 19 травня ЦВК після судової тяганини склала новий протокол про результати виборів на 87-му окрузі і знову визнала Вірастюка переможцем. Але конкурент Вірастюка на окрузі Олександр Шевченко знову оскаржив протокол у Верховному Суді.

  Наприкінці травня Верховний Суд частково задовольнив позов Шевченка, зокрема, скасував протокол ЦВК від 19 травня. Але ЦВК подала апеляцію на рішення Верховного Суду та виграла її. У червні Велика палата Верховного Суду визнала Вірастюка переможцем виборів.

  28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

  Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій із дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

 • Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

  До теми: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!