Опинився в психлікарні: на Прикарпатті чоловік відправляв суддям хабарі в конвертах

 • В Івано-Франківській області підсудного відправили на примусове лікування в психіатричну лікарню. Він відправляв суддям хабарі, повідомляє «НВ».

  У лютому 2020 року в Коломийський райсуд чоловік відправив два конверта з клопотаннями і до кожного додав по 500 доларів. У березні того ж року такий конверт отримав Верховний суд України.

  На допиті підозрюваний зізнався, що це він відправляв гроші суддям. Чоловік не вважає це хабаром, бо гроші були спрямовані на нібито виготовлення необхідних документів.

  Слідчі НАБУ під час допиту запідозрили, що у підозрюваного можуть бути проблеми з психічним здоров’ям — чоловік зациклювався на подіях 2008 року, кілька разів помилявся, коли говорив свої особисті дані. Також у нього було порушено сприйняття.

  Чоловікові загрожувало вісім років позбавлення волі, проте пізніше психіатрична експертиза встановила, що чоловік несамовитий. Його відправили на примусове лікування.

  До теми: У Франківську патрульні зупинили авто за порушення правил, а знайшли у пасажира наркотики (ФОТО)

  Free picture (Illegal transfer of money. Dollars in an envelope.) from https://torange.biz/illegal-transfer-money-dollars-envelope-4713

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!