Орбан завив, що Україні треба домовлятись з Росією до початку контрнаступу

 • Орбан не хоче, щоб Україна розпочинала контрнаступ.

  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у виступі на радіо заявив, що Києву треба сідати за стіл переговорів з Кремлем, бо кращого результату на полі бою українці нібито не досягнуть. І що поки він перебуває при владі, Угорщина не буде воювати з Росією, передає УНН з посиланням на угорський Telex.

  Віктор Орбан заявив, що українці готують контрнаступ, який “є справою українців”, і сам він не хотів би “заробляти військові лаври”.

  “Ми повинні зробити все можливе ще до початку контрнаступу, щоб переконати сторони в необхідності припинення вогню і мирних переговорів”, – пояснив свою роль Орбан.

  “Навіть у найкращому випадку неможливо досягти кращого результату на лінії фронту, на полі бою, ніж той результат, який міг би бути досягнутий з української точки зору шляхом переговорів до війни. А чогось можна було досягти шляхом переговорів до війни. Або якщо цього не можна було досягти краще, ніж війною, то що тоді була війна?” – додав він.

  Угорський прем’єр зазначив, що “переважна більшість в ЄС проти” його країни і “вчепилися нам у горло”. Що він єдиний прем’єр-міністр, який “виступає за мир” і це йому важко. 

  “Поки він (Орбан) перебуває при владі, Угорщина не буде воювати з Росією”, – пише видання.

  В інфляції в Угорщині Орбан звинуватив Брюссель і війну. За його словами, інфляція не зростає і не падає сама по собі, але “за нею стоїть воля і сила. Це треба зламати”. За словами прем’єра, Брюссель пропонує угорському уряду, щоб “ми зруйнували сім’ї і поставили пенсіонерів у неможливе становище”. Усе це, за його словами, можна було б підсумувати словом “сувора економія”, але він бореться проти цього вже тринадцять років і “якби не було війни, цей бюджет був би набагато щасливішим”.

 • Орбан також розповів, що “молився важко і багато” за перемогу Ердогана. Яка стала для нього “величезним полегшенням”. 

  “Було б трагедією, якби він не переміг”, – сказав політик.

  За його словами, якби він не переміг в Туреччині, перемогла б “людина Джорджа Сороса”, і він відкрив би турецькі кордони для біженців.

  “Нам була потрібна перемога Ердогана, як буханець хліба”, – підсумував він.

  Також читайте: Прем’єр Угорщини Орбан вважає, що українцям на полі бою не перемогти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!