Організатор та учасниці порностудії в Івано-Франківську отримали штрафи

 • Обвинувачений – уродженець Кривого Рогу, у лютому 2021 році створив порностудію в Івано-Франківську на вулиці Теодора Цьоклера.

  Івано-Франківський міський суд виніс вирок організатору та учасницям порностудії в Івано-Франківську, пише “Галичина”.

  Організатор обладнав створену ним порностудію камерами внутрішнього спостереження та встановив спеціальне комп’ютерне забезпечення за допомогою якого контролював діяльність моделей у приміщенні студії.

  Обвинувачений підібрав для вчинення розпусних дій уродженку с. Делева Тлумацького району, що мала забезпечити функціонування порностудії, а саме – здійснювати організацію робочого процесу на місці, набір вебмоделей, виплату їм заробітної плати, забезпеченням всім необхідним робочим обладнанням. У свою чергу обвинувачена залучила уродженку с. Парища Надвірнянського району, що мала забезпечити створення та розповсюдження відвідувачам спеціалізованого сайту відеозображень порнографічного характеру.

  Зароблені моделями кошти на спеціалізованому вебсайті виводились на рахунок організатора. Частину коштів той переводив адміністраторці як “заробітну плату” та для подальшого фінансування порностудії, а саме – оплати оренди, комунальних платежів, забезпечення необхідними речами моделей та заробітної плати для них.

  У судовому засіданні сторона обвинувачення та сторона захисту заявили клопотання про затвердження угоди про визнання винуватості та постановлення вироку на підставі угоди.

  Організатор порностудії був визнаний винним та отримав штраф 59500 гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ-технологій та займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням кіно- та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 рік.

 • Адміністраторка порностудії була визнана винною та отримала штраф у розмірі 56100 гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ-технологій та займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням кіно та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 рік.

  Модель порностудії була визнана винною та отримала штраф 51000 гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ-технологій та займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням кіно- та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 рік.

  Також з обвинувачених пропорційно стягнули витрати на проведення судових експертиз по 13 тисяч гривень з кожного.

  Нагадаємо, підприємець з Коломиї незаконно зводить будинки на березі річки Прут

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!