Прикарпатські освітяни повернулися з Румунії з нагородами

 • У рамках Міжнародної Угоди про співпрацю та партнерство між Івано-Франківським міським центром дитячої та юнацької творчості та Палацом дітей м. Бая Маре (Румунія) розпочалася співпраця із обміну педагогічним досвідом та творчими досягненнями дитячих колективів.

  З 14 по 16 лютого 2019 р. українська делегація освітян та вихованців взяла участь у міжнародному україно-румунському конкурсі національного проекту «Зимова мрія».

  Делегацію освітян очолив головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Валько. Директор Міського центру дитячої та юнацької творчості Волинська Ірина спільно з педагогами та вихованцями гуртків та студій образотворчого мистецтва гідно представили місто Івано-Франківськ на міжнародному рівні.

  У першому етапі (заочному) для участі було подано 18 робіт в техніці живопис і графіка. Із них 13 робіт вихованців зайняли І місце в трьох вікових категоріях. Виставка робіт експонувалась в Румунії в муніципальній бібліотеці м.Бая Маре.

  У другому етапі (очному) брали участь 5 учасників, які зайняли І та ІІ місця у різних вікових категоріях: Середюк Іванна, Вінтоняк Катерина, Прокіпчук Валерія, Юречко Ірина, Лаб’як Софія.

 • Проекти такого рівня заслуговують на увагу, надихають до творчості, до пошуку нових форм і методів у роботі. Співпраця з міжнародними партнерами дозволяє через освіту, мистецтво і культуру інтегруватись у європейський простір.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!