Освятили 3 тисячі пасок та 5 тисяч яєць: з Франківська відправили великодні смаколики для військових

 •  
  Повезуть допомогу з Івано-Франківська по всій території передових позицій військових.
   
  Про це йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, передає «Галицький кореспондент».
   
  Логістичний центр Івано-Франківська спільно зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття», за підтримки міста та небайдужих організували «Великодню поїздку» на передові позиції. 

  «У співпраці зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття» діє логістичний центр, який доставляє посилки безкоштовно до наших військових. І будь-який іванофранківець – житель нашої громади може принести посилку і вона доїде до Великодніх свят. Крім того, ми дуже вдячні багатьом організаціям, які допомагають постійно, дають допомогу. Дали пасочки, дали ковбасу, дали все те, що потрібно до великоднього столу. Ну і найголовніше – це теплота. Теплота наших молитв, теплота наших думок, теплота того, що наші франківці хочуть допомогти, щоби була якнайшвидше перемога. Тому передаємо, допомагаємо і дякуємо всім, хто долучається», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
   
  3 тисячі пасок, 5 тисяч яєць та понад півтонни м’яса й ковбаси, а ще вареники, голубці, цвіклі та багато інших смачних наїдків до святкового столу захисників. Все це перед відправленням обов’язково освячують. Отець Ярослав Рохман каже, Великдень – то свято перемоги добра над злом, а військовим підтримка необхідна. 

  «Чому є важливо освятити і передати хлопцям на передові позиції саме паску і освячення страви. Тому що вони також в такий спосіб відчувають, коли коштують страву, отой смак перемоги. Вони відчувають єднання із своїми рідними, і для них це є дуже важливим. І дуже важливо, що кожен із нас докладає сил до того, щоби це зробити», – впевнений отець Ярослав Рохман.
   
  Повезуть допомогу з Івано-Франківська по всій території передових позицій військових п’ятьма бусами та кількома позашляховиками. Смаколиків, запевняють волонтери, вистачить усім захисникам з Прикарпаття.

  Разом із смачними наїдками Великоднього столу волонтери повезли й декілька позашляховиків для військових.

  Також в Івано-Франківську освятили та роздали майже тисячу пасок внутрішньо переміщеним особам, які проживають у територіальній громаді. У такий спосіб місто вирішило підтримати родини ВПО та познайомити їх з традиціями.

  До теми: Прикарпатська громада відправила на фронт великодні подарунки

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!