П’ять років за каву: прикарпатець сидітиме у в’язниці за крадіжку в супермаркеті

 • Калуський міськрайонний суд виніс вирок прикарпатцю, який скоїв дві крадіжки з супермаркета.

  Обвинувачений вже мав судимість за майновий злочин, отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, згідно ст.75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 2 роки.

  Чоловік на шлях виправлення не став і повторно вчинив новий корисливий злочин.

  24 серпня 2023 року він виніс з магазину у м. Калуші сублімовану каву вартістю 343 гривні. 10 грудня цього ж року обвинувачений виніс з магазину дві пачки кави загальною вартістю 432 гривні, пише Галичина.

  Допитаний у суді свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, підтвердив обставини вчинення ним кримінальних правопорушень, зазначивши час, місце, спосіб його вчинення. Розповів про обставини скоєних кримінальних правопорушень, надав показання про те, що він дійсно в серпні та грудні 2023 вчинив крадіжки із магазину. Просив суворо його не карати та врахувати, що дані крадіжки вчинив через скрутне матеріальне становище. Цивільні позови визнав повністю.

  Суд визнав чоловіка винуватим за ч. 4 ст. 185 КК України та призначив покарання – 5 років один місяць позбавлення волі. Відповідно до ч. 1 ст. 71 КК України до покарання за даним вироком суду шляхом складання призначених покарань частково приєднав невідбуте покарання за вироком Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 22.06.2023 року й остаточно призначив покарання 5 років 3 місяці позбавлення волі.

 • Запобіжний захід до набрання вироком законної сили – тримання під вартою.

  До теми: На Прикарпатті шахраї ошукали жінку на 75 тисяч гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!