“Пандемія коронавірусу – це пандемія невакцинованих”, – Світлана Онищук

 • Сьогодні, 22 вересня, в Івано-Франківську відбулась наради голови ОДА Світлани Онищук із представниками місцевої влади та посадовцями.

  Зокрема, на нараді йшлося про запровадження “жовтої” зони карантину та стан вакцинації на Івано-Франківщині. Ігор Дмитренко, керівник департаменту охорони здоров’я ОДА, доповів, що на Прикарпатті вже провели майже 250 тисяч щеплень від коронавірусу.

  “Втім, зараз у нас йде ріст завантаженості ліжок. Маємо вже показник у 49.4% зайнятих ліжок. Тож закликаю всіх вакцинуватися, розірвати ланцюг захворюваності і убезпечити себе”, – сказав Ігор Дмитренко.

  До теми: В Україні запровадили “жовтий” рівень епіднебезпеки: що зміниться

  За словами Світлани Онищук, кількість хворих на коронавірус зростає щодня, і за останню добу від цієї хвороби померло шестеро жителів Івано-Франківщини.

 • “Пандемія коронавірусу – це пандемія невакцинованих. Мене дивують ті громади, які нічого не роблять для збереження життя людей. Є, звісно, й ті, які активно вакцинують людей, і це дуже приємно. У державі зараз є всі можливі способи, щоб отримати вакцину”, – зазначила Світлана Онищук.

  Читайте також: Івано-Франківщина наближається до “червоної зони”, – Віктор Ляшко

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!