Пацієнт радше мертвий, ніж живий

Івано-Франківська «Говерла» не полишає надій зіграти в новому баскетбольному сезоні 2015-2016. Втім, на цьому етапі подальша доля команди прямо залежить від рішення українського олігарха Ігоря Коломойського.

Днями президент столичного клубу «Будівельник» Богдан Гулямов розповів у інтерв’ю порталу “Трибуна” про те, що Коломойський все ще продовжує опікуватися баскетболом.

«Останніми днями я активно спілкувався з Ігорем Коломойським, який у телефонній розмові підтвердив, що він продовжить фінансувати ті клуби, які пов’язані з підконтрольними його бізнесу підприємствами в регіонах. Виходячи з тієї інформації, яка у мене є, я маю підтвердження того, що він продовжує займатися баскетбольними процесами. Це будуть вже інші гроші, але спасибі й на цьому», – зазначив баскетбольний функціонер.

22 підвал фото

Численні вболівальники  «Говерли» залишиться без баскетболу?

За його словами, фінансування з боку співвласника групи «Приват» буде розподілятися дещо по-іншому, аніж раніше. «Тепер зростає роль тих людей на місцях, які будуть вкладати свої кошти додатково, саме від них тепер буквально залежить збереження баскетболу в регіонах», – додав Богдан Гулямов.

Варто зазначити, що на сьогодні вісім клубів, серед яких п’ять нових команд – «Динамо» (Київ), «Кремінь» (Кременчук), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Одеса» та «Запоріжжя», підтвердили участь у чемпіонаті України під егідою Федерації баскетболу України. Ще з кількома клубами ведуться переговори. Відтак станом на середину вересня абсолютно незрозуміло, скільки баскетбольних команд вийдуть на старт нового чемпіонату.

Нині у невизначеному стані перебуває не тільки івано-франківська «Говерла», а й клуби зі Львова та Дніпродзержинська, які також впродовж останніх років фінансувалися групою «Приват».

Андрій МЕНІВ

Тим часом…
Капітан пішов у «моряки»
Багаторічний капітан івано-франківської «Говерли» Олександр Шостуха намагається працевлаштуватися у МБК «Миколаїв».
Легенда прикарпатського баскетболу Олександр Шостуха зараз проходить збори із «корабелами» у Тисовці. Досвідчений 30-річний захисник відіграв за «Говерлу» 11 сезонів, будучи рекордсменом клубу за кількістю проведених поєдинків та хвилин на паркеті. Минулого сезону Шостуха був гравцем стартової п’ятірки прикарпатців, здобуваючи в середньому по 6,7 очка та 2,5 підбирання за 20 хвилин гри.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!