Пенсійна реформа відновить справедливість і ліквідує “зрівнялівку, – Володимир Гройсман

Сьогодні, 9 червня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся зі ЗМІ, щоб поговорити про пенсійну реформу.

Одразу після години запитань до уряду у Верховний Раді, Гройсману влаштували годину запитань від регіональних журналістів.

“Останнє десятиріччя є десятиріччям втрачених можливостей. Зараз ми маємо використовувати весь наш потенціал. Нам треба капітально ремонтувати Україну. Для прикладу, ми започаткували масштабний ремонт українських доріг”, – розпочинає прем’єр-міністр.

Основним викликом уряд вбачає підвищення економіки, зокрема зарплат і пенсій. 80% пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію. Останнього разу у країні перерахунок пенсій зробили у 2012 році на основі розрахунків 2007 року.

“Відтак у нас є пенсії на рівні 2007 року, в той час як ціни і зарплати за 10 років зростали. Ми не будемо піднімати пенсійний вік та не оподатковуватимемо пенсію працюючих людей. Пенсійна реформа почне відновлення справедливості та поверне повагу до працюючих людей”,- запевняє очільник уряду.

Пенсійний фонд має зростаючий дифіцит. Недосконала система пенсійних нарахувань призводить до його збільшення. Якщо нічого не робити з пенсійним фондом, він стане за кілька років банкрутом, переконаний голова Кабміну.

“Реформа відновить соціальну справедливість і ліквідує “урівняловку”. Адже зараз маючи пенсійний вік, пенсію отримують і ті люди, які мають, для прикладу, 10 років стажу і 25 років стажу. Зараз для виходу на пенсію потрібен стаж у 25 років”,- розповідає Гройсман.

Закордонні партнери повністю підтримують те, що пенсійний вік в Україні не підвищать.

Нагадаємо, МВФ та Світовий банк підтримали пенсійну реформу Гройсмана

19046682_769588046557364_680748660_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!