Перевіряли укриття та дороги: у Франківську провели традиційну велоінспекцію

 • Комунальні підприємства отримали ряд доручень.

  В Івано-Франківську провели традиційну велоінспекцію.

  Сьогодні виїжджали з бульварів в район Набережної, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника міста Руслана Марцінківа.

  Дорогою у школах і садочках проінспектували укриття.

  За словами Марцінківа, комунальники отримали ряд нових доручень:

  • На Південному бульварі, 24 при в‘їзді в ліцей №4 КП “Муніципальна дорожня компанія” має залатати яму. Також КП “МДК” має защебенити дорогу на вул. Ясінських та вул. Фіголя.
  • “Укртелеком” має вирівняти опору на вул. Ясінських.
  • “Івано-Франківськводоекотехпром” має підняти люк на вул. Биха, 14а.
  • Департамент благоустрою має зробити декілька доріжок бруківкою на вул. Млинарська 34 та 40.
  • КП “Комфортному дому” доручили залатати ями на Набережній, 32. А ще “Комфортному дому” – зробити ямковий ремонт від Карпатської, 8 до бібліотеки Університету нафти й газу.

  Також заїхали в садочок “Сонечко” де інспектували укриття.

  “Подивилися, що зроблено, аби дітки під час тривоги перебували у безпеці. Дивились укриття садочка №22 «Світанок», дав доручення заступнику директора Департаменту благоустрою Ігорю Сенчуку зробити тут внутрішній дворик. А також відремонтувати двір на Довгій, 40 – мешканці дуже просили. Ще на контролі цього департаменту буде одне доручення – зробити сквер біля Карпатської, 8. Побували також в ліцеї №13, дивились укриття. Уже незабаром розпочнеться навчальний процес, тому перевіряємо готовність”, – додав Марцінків.

 • Він зазначив, що “Муніципальна дорожня компанія” має покласти асфальт від вулиці Кулібіна до Сніжної, а також відновити покриття бруківки на Тринітарській, 5. А Михайло Смушак, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики, має проконтролювати, щоб прибрали вулицю біля голубої церкви та встановити там стовпчики.

  КП “Благоустрій” має покосити траву між бібліотекою Університету нафти і газу і Карпатською. А Водоканал – прибрати сміття після розкопки перехрестя Набережної – Флотської біля АТБ.

  Читайте також: У Франківських ліцеях розширили укриття

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!