Перша пішла: кандидат у президенти Володимир Зеленський знайомить із командою в Івано-Франківську

 • Як відомо, актор Володимир Зеленський наприкінці минулого року вирішив йти у політику. Спершу Зеленський заявив, що іде в політику партія “Слуга народу”. А оскільки він теж є партією, то у політику піде і він. Вже через кілька днів Зеленський розповів, що прийняв рішення балотуватися на посаду Президента України.

  Попри те, що він та його команда уже готуються до виборів, про команду політика є дуже мало повідомлень. Тільки вчора, 9 лютого, на сторінці Команда Зеленського у Івано-Франківську з’явилося повідомлення про франківку, яка приєдналася до його команди.

  «На цьому фото поряд із нашим Зе!Президентом — молода, активна, свідома дівчина з Івано-Франківська, – йдеться у повідомленні. – Знайомтесь — Олена Вінтоняк, представник Зе!команди у Івано-Франківській області! Вона зробила свій вибір! Вона хоче бути щасливою тут, на своїй Батьківщині, розвивати Україну та працювати на благо наших громадян!»

  Наразі із фейсбук-сторінки Олени Вінтоняк відомо, що вона вивчала правознавство у Прикарпатському національному університеті ім. Стефаника.

  Додамо, що сьогодні, 10 лютого, о 20:00 год. студія “95 квартал” виступить у Івано-Франківську.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!