Підмиті дороги та мости: наслідки негоди на Прикарпатті

 • Негода наробила збитків на Прикарпатті. 

  Так, вчора, 21 липня, у смт Перегінське на вул. Радова Права було розмито грунтову дорогу, яка проходить берегом річки протяжністю близько 40 м. Через це обмежено проїзд до п’яти дворогосподарств, в яких проживає 30 осіб. Можливий заїзд до будівель з іншої сторони вулиці. 

  У селі Нижній Струтинь, що на Калущині, в урочищі “Підгора” внаслідок підйому рівня води в ніч на 21 липня пошкоджено та частково зруйновано лівий берег річки Чечва протяжністю 100 м. В даному місці зруйновано частину комунальної дороги по вул. Зарічна, яка проходить берегом річки протяжністю 30 м. Відсутнє транспортне сполучення до 27 дворогосподарств, в яких проживає 70 осіб, можливий піший захід через сільгоспугіддя.

  У селі Верхня на Калущині, внаслідок підйому рівня води річки Болохівка, підтопило автодорогу Верхня–Станькова–Довгий Войнилів, вул. Станьківську та 6 дворогосподарств. Рівень води спадає, підтопленою залишається автодорога протяжністю близько 50 м, де рівень води становить 15-20 см.

  На Косівщині у селі Уторопи водою місцевого потічка “Насарат” пошкоджено залізобетонну опору та шутровий насип при підході до металевого автомобільного мосту. Проїзд для транспортних засобів обмежено до 5 дворогосподарств, в яких проживає 20 осіб, можливий піший прохід мостом.

  У селі Мошківці на Калущині водою річки Сівка між с. Мошківці та с. Сівка-Войнилівська о 15:00 відбувся перелив води (15-20 см) через тимчасово споруджений автомобільний переїзд (залізобетонна плита довжиною 8 м). Основний міст було зруйновано під час повені у 2008 р.

 • В селі Мошківці проживає 145 осіб. Можливий проїзд до села Сівка-Войнилівська зі сторони Галицької ТГ та піший прохід  пішохідним мостом. Вище за течією рівень води в р. Сівка спадає, виставлено попереджувальні знаки.

  Читайте також: На Манявському водоспаді врятували двох туристів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!