Підприємства Прикарпаття отримають 300 тисяч євро на розвиток проєктів

 • Завершився черговий етап відбору на грантову підтримку проєктів місцевого та релокованого бізнесу, який проводився Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у рамках проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”.

  У межах проєкту мікро- та малий бізнес Івано-Франківщини отримає грантову допомогу від Міжнародної організації з міграції на реалізацію розвиткових проєктів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  “За підсумками конкурсного відбору, 36 суб’єктів мікро- та малого бізнесу, які здійснюють діяльність в області, визначили переможцями. Вони отримають грантову допомогу на реалізацію розвиткових проєктів на суму майже 300 тис. євро”, – повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

  Спільно з громадами області до участі у проєкті залучили широке коло суб’єктів підприємницької діяльності, в тому числі і релоковані підприємства.

  Крім того, Івано-Франківська область отримала можливість брати участь у черговому раунді грантової допомоги для суб’єктів мікро- та малого бізнесу. Оголошення нового конкурсу очікується вже у лютому цього року.

 • До теми: В ЄС порахували суму військової допомоги, яку Україна отримала від держав Євросоюзу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!